skipmenu
 
Rychlý kontakt

Petr Melka
M & M Stavitel

Cihlářská 1442/5
430 03 Chomutov

+420 602 699 901
melkova@comfort-media.cz

Zajímavé odkazy


tomenu

Společnost "J.A.P.", spol. s r. o. je ryze česká společnost a byla založena v roce 1991. Hlavní filozofií společnosti je dodávat svým zákazníkům stavební prvky špičkové kvality s nápaditým designem. Z původně malé regionální firmy se tato společnost vypracovala na předního výrobce na českém trhu. Společnost disponuje showroomy s odborně vyškoleným personálem v Přerově, Brně, Praze a Bratislavě. Dále nabízí možnost poradenství prostřednictvím svých obchodně technických poradců, kteří působí jak v Česku, tak na Slovensku.

V portfoliu společnosti naleznete široký sortiment stavebních prvků, jako jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře, skryté zárubně, posuvné systémy pro posuvné dveře; kalené sklo Grafosklo, skleněné dveře, skleněné stěny a skleněné příčky; dále stahovací schody, nerezové zábradlí; schody a schodiště.

Stavební pouzdra pro posuvné dveře

Stavební pouzdra pro zasouvací dveře z výrobní linky společnosti "J.A.P." jsou charakteristické spojením účelnosti a estetiky. Stavební pouzdra jsou vyráběny v několika typech Norma Standard, Norma Komfort, Norma Paralel a Norma Unibox. Všechna stavební pouzdra jsou dodávány ve dvou variantách – stavební pouzdra do zděné příčky a do sádrokartonu ve dvoukřídlém i jednokřídlém provedení. V roce 2013 byla nabídka stavebních pouzder rozšířena a k typu Norma přibyly další varianty Latente, Emotive a Aktive.

Skryté zárubně

Novinkou v roce 2014 pak byly skryté zárubně Latente, Emotive a Aktive. Jestliže není možné pro posuvné dveře použít posuvu do zdi, pak společnost nabízí řešení pomocí posuvných systémů po zdi. Posuvné systémy po zdi jsou pak nabízeny v řadách Trix Zero, Trix One, Trix Heavy a Rollo.

Kalené sklo Grafosklo

Výrobní společnost "J.A.P." je první ve výrobě Grafoskla  – kaleného skla se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi. Jedná o designové sklo s grafikou, díky němuž si každý může vytvořit skleněné prvky podle svých představ. Grafosklo umožňuje designově sladit interiér do jednoho celku, protože skleněné plochy mohou nést jakýkoliv grafický motiv. Sklo s potiskem je tedy inovativním designovým prvkem vhodným do moderních interiéru.

Skleněné obklady do kuchyně, skleněné dveře

Interiérové sklo Grafosklo má široké použití jako například pro skleněné obklady do kuchyně a skleněné dveře. Kdy samozřejmostí je, že jsou skleněné dveře vyráběny s bezpočnostního kaleného skla, které je odolné proti běžným nárazům.

Skleněné stěny

Další možností využití Grafoskla je pro rozdělení prostoru pomocí celoskleněné stěny. Vhodně vybrané kombinace skleněných stěn spolu se skleněnými dveřmi a jinými skleněnými prvky (skleněný stolek, obklady do kuchyně, aj.) mohou vytvořit moderně pojatý interiér se vzdušnou elegancí. Skleněné stěny společnost nabízí v celkem 10 modelových řadách, které v sobě kombinují různá uspořádání skleněných tabulí, dveří a světlíků.

Stahovací schody

Společnost se dále specializuje také na výrobu stahovacích schodů do stropu i do stěny, které se vyznačují moderním designem a přitom vynikají snadnou manipulací. Stahovací schody jsou nabízeny ve 3 typech – stahovací schody Aristo, Kombo a Lusso. Všechny stahovací schody mají protipožární odolnost ověřenou ve zkušebnách v ČR a v Německu.

Schody a Schodiště "J.A.P."

Dalším významným stavebním prvkem, který společnost nabízí, jsou schody a schodiště. V nabídce společnosti naleznete točité schodiště, segmentové schodiště, bočnicové schodiště a třmenové, které se řadí mezi atypické schodiště díky tomu, že je schodiště zbaveno samostatného nosného prvku a schodové stupně jsou upevněny přímo do zdi. Schody a schodiště jsou k dispozici jak do interiéru, tak exteriéru. V nabídce jsou dřevěná schodiště, celokovová schodiště či schodiště kombinovaná.

Zábradlí

Nedílnou součástí nabídky společnosti je pak nerezové zábradlí stavebnicového systému. Toto zábradlí je určené pro betonová schodiště, montované schody či balkóny a balustrády. Součástí výrobního programu jsou pak výplně zábradlí založené na čistém a ladném designu, kvalitě ukončení a instalaci výplní ke sloupkům. Na výběr jsou výplně zábradlí lankové, prutové či skleněné výplně zábradlí s čirým, matným nebo potištěným sklem. Další variantou je pak možnost výplně zábradlí v moderním duchu a to celoskleněné zábradlí bez sloupků.

 

tomenu