skipmenu
 
Rychlý kontakt

Petr Melka
M & M Stavitel

Cihlářská 1442/5
430 03 Chomutov

+420 602 699 901
melkova@comfort-media.cz

Partneři pro výměnnou reklamu


tomenu

Partneři portálu:

Schody, schodiště, zábradlí
Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P. Tato společnost nabízí stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a kombinovaná schodiště.

Rodiné domy, byty, prodej, pronájem
Realitní nabídka nemovitostí společnosti Comfort residence je zaměřena na rodiné domy, byty, bytové domy a komerční nemovitosti v režimu prodej či pronájmu.

Zábradlí, nerezové zábradlí
Prodej nerezového zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Energetický průkaz, štítek budovy
Komplexní služby v oblasti posuzování staveb, nemovitostí, komerčních budov a rodinný domů. Zpracování celkové analýzy a energetického auditu včetně technického posudku.

Zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů. Zabezpečovací systémy Paradox, kamerové zabezpečovací systémy, vstupní docházkové systémy, telefonní ústředny.

Zasouvací dveře, posuvné dveře, stavební pouzdra
Nabídka jednoduchých i dvojitých typů stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Dálkové studium, maturita dálkově, nástavbové studium - hotelová škola Praha
Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař-číšník. Indviduální přístup, moderně zařízené učebny.

Identifikační náramky, identifikační pásky
Dodáváme identifikační náramky a identifikační pásky z tyveku a vinylu v široké barevné škále.

Stavby Chomutov, novostavby, rekonstrukce rodinných domů
Firma Petr Melka - M & M Stavitel poskytuje služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace.

Zateplení, vytápění, rekonstrukce
Projekt Moje úspora nabízí komplexní služby v oblasti zateplení a revitalizace rodinných a bytových domů. Poradíme vám, jak účinně snížit své náklady na budoucí provoz svého bydlení a podnikání prostřednictvím vhodných opatření v rámci revitalizace svého objektu.

Energetický průkaz, průkaz budovy, štítek budovy
Zpracujeme energetický průkaz a štítek budovy. Nabízíme diagnostiku budovy včetně stavebního posudku pro rekonstrukce, navrhneme způsob optimalizace.

Projekty rodinných domů
Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů.

Typové projekty, projekty rodinných domů
Zpracování projektů rodinných a bytových domů se všemi povinnými materiály k zahájení stavebního řízení. Projektové dokumentace, položkové rozpočty, realizační dokumentace k zahájení stavby.

Energetický průkaz, energetický štítek
Nabízíme vám výhodné zpracování energetického průkazu. Cílem průkazu energetické náročnosti budovy je snížení spotřeby energie. Tento průkaz je povinnou součástí novostaveb.

Obklady pro kuchyně
Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro kuchyně, dveře a skleněné stěny.

Skleněné stěny
Vyberte si skleněnou stěnu s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Skleněné stěny JAP s grafikou rozzáří Váš interiér.

Skleněné dveře
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše skleněné dveře JAP s grafikou prosvětlí váš domov

Sklo
Výroba skleněných dekoračních stěn, dveří s vlastním grafickým motivem pro váš interiér. Skleněné výrobky JAP s grafikou obohatí Váš dům či byt

Rodinný dům - pasivní novostavba
Úsporně energetické domy formou pasivních novostaveb. Vše o novostavbách, jejich energetické náročnosti a přípravě staveb.

Projekty rodinných domů, typové projekty
Prodej typových projektů rodinných domů, projektová dokumentace.

Dotace, Zelená úsporám
Komplexní zpracování posudků, projektů a energetických průkazů k dotacím Nová Zelená úsporám 2015. Zajištění podání žádostí o dotace.

Kamerové systémy
Kamerové systémy s digitálním systémem pro bezpečné a komplexní monitorování celého objektu. Výhodou je možnost dálkového přístupu za pomocí internetu.

Vzdělávání, kurzy, semináře
Realizace kurzů, seminářů a rekvalifikačních kurzů pro návrat do zaměstnání. Distanční i přímé studium ve vybraných lokalitách po celé ČR.

Stavební povolení
Zpracování projektů rodinných domů k zahájení stavebního řízení. Zajištění doprovodných služeb a vyřízení stavebního povolení či ohlášky stavby

tomenu