skipmenu
 
Rychlý kontakt

Petr Melka
M & M Stavitel

Cihlářská 1442/5
430 03 Chomutov

+420 602 699 901
melkova@comfort-media.cz

O nás


tomenu

Petr Melka - M & M STAVITEL

Firma Petr Melka - M & M STAVITEL je stavební realizační firma, která díky svým dlouholetým pracovním zkušenostem v oblasti novostaveb a revitalizace rodinných domů poskytuje firmám a investorům profesionální servis a služby.

Právě díky těmto praktickým zkušenostem je zázemí firmy postavené na ověřených technologiích a postupech, které lze zhodnotit již při samotném plánování stavby ve stádiu projektové dokumentace a sestavení energetické náročnosti objektu. V rámci těchto služeb už mnoho zákazníků firmy mohlo poznat, jak kvalitní jsou služby poradenství a následného stavebního servisu. Tento servis vzbudil v zákaznících firmy velice pozitivní dojem, z čehož vychází i prezentované reference.

Kromě praktických zkušeností jsme získali i řadu certifikací jak na jednotlivé technologie, tak na samotné technologické systémy pro řešení vytápění budov, jejich zateplení. Zároveň je majitel Petr Melka autorizován Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) jako autorizovaný stavitel pozemních staveb.

V rámci zateplování je firma zapsána v Seznamu odborných dodavatelů (SOD), který spravuje Státní fond životního prostředí (SFŽP) pro potřeby programu „Zelená úsporám“.  V rámci tohoto dotačního programu vám velice rádi vyřídíme veškeré záležitosti týkající se získání dotací Zelená úsporám.

 

melka-weber melka-baumit_page_1 melka-baumit_page_2
tomenu